Kúpeľňa v modernom štýle
Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Doprava zdarma pre SR. Neviete si rady? Napíšte nám info@zrkadlovysvet.sk
Novinky
06.07.2021
Led zrkadla
Zrkadlo s podsvietenim Led  LUXUSNÉ ZRKADLO VYSOKEJ KVALITY PRE VAŠU KÚPELŇU.          Príslušenstvo pre zrkadlá je možné zakúpiť  v  sa... čítať celé
14.01.2020
Doprava zdarma
Pri akomkoľvek nákupe pre SR doprava tovaru k Vám úplne zdarma.   čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Blog
Kúpeľňa v modernom štýle Kúpeľňa v modernom štýle
Kúpeľňa v modernom štýle je charakteristická jednoduchými a elegantnými líniami, čistým dizajnom a nadčasovou estetikou. čítať celé
Farba osvetlenia zrkadla Farba osvetlenia zrkadla
Ako si vybrať farbu osvetlenia led zrkadla? Osvetlenie zrkadiel Zimné - 7000 K Neutrálne - 4000 K Teplé - 2700 K čítať celé
Zrkadla na mieru. Zrkadla na mieru.
Kúpeľňové zrkadlá na mieru čítať celé
Zobraziť všetky články
Facebook

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Led zrkadla na mieru
  4. Kúpeľňa v modernom štýle

Kúpeľňa v modernom štýle

Funkčnosť, jednoduché tvary, vysoko kvalitné materiály a hladké povrchy - to je to, čím sa vyznačuje moderný štýl. Jeho predpoklady dokonale zapadajú do kúpeľní. Zistite, ako zariadiť moderný interiér v závislosti od jeho veľkosti.

 

V kúpeľniach si ceníme jednoduchosť a funkčnosť, a preto je v nich moderný štýl taký obľúbený. Vyznačuje sa úzkou a tlmenou farebnou paletou, obmedzenými dekoráciami, funkčnosťou a zdržanlivými formami predmetov. Materiály, ktoré by mali byť najvyššej kvality, majú mimoriadny význam, aby mohli byť použité ako ozdoba samy osebe. Tento štýl neznáša preháňanie. Lepšie, že ich je príliš málo ako príliš veľa. Tieto predpoklady ho robia ideálnym pre malé kúpeľne, aj keď to neznamená, že vo väčších priestoroch bude vyzerať zle.

 

 

 

 

 

Moderný štýl uprednostňuje hladké a rovnomerné povrchy, ktoré sú ideálne pre malé kúpeľne. Vďaka veľkým dlaždiciam na podlahách a stenách s minimom špár bude miestnosť pôsobiť väčšia, čistejšia a priestrannejšia. Platí nasledujúce pravidlo: čím menšia veľkosť, tým menej farieb v usporiadaní.V modernom štýle sa uprednostňujú biele, šedé a čierne farby. Nechajte všetky sanitárne zariadenia zostať biele, ako napríklad umývadlo alebo záchodová misa, zatiaľ čo čierna by mala byť predstavená iba v akcentoch, ktoré oživia interiér. Môžete siahnuť po batériách v tejto farbe, miske na mydlo alebo držiakoch na uteráky. Tmavé body dodajú priestoru výraznosť. Čierne akcenty sa dajú použiť aj na nábytok, spravidla by však veľké plochy mali byť jasné. Na druhej strane, v prípade skrinky nad umývadlom je najlepšie zvoliť model so zrkadlom vpredu, čo je nielen praktické riešenie, ale opticky aj trochu priestoru pridáva. Ak sa rozhodneme pre vzory, je to len veľmi jemné a na vybraných povrchoch, ako je napríklad sprchový záves. Toto je dobré miesto pre vzory, pretože sa zvyčajne vyhrnú.

Pri väčšej ploche získame väčšiu slobodu v usporiadaní, ale v modernom štýle to neznamená úplné šialenstvo. V kúpeľni strednej veľkosti bude praktickým riešením sprcha. Moderné sú pevné sklenené kabíny s nízkou sprchovou vaničkou alebo s odtokom v podlahe. Posledné riešenie nie je vždy možné v bytoch v bytových domoch. V sprche je nevyhnutná polica na nevyhnutnú kozmetiku. Aby táto časť kúpeľne získala modernejší vzhľad, namiesto typických sprchových kohútikov je možné namontovať módnu dažďovú sprchu. O niečo väčšia plocha umožňuje zdôrazniť steny, ktoré už nemusia byť jasné a úplne hladké.Zaujímavým nápadom je kovová mozaika s veľmi moderným výrazom. Nezabudnite to nepreháňať - príliš veľa lesku môže nakloniť usporiadanie smerom k estetike pôvabu. Venujme pozornosť aj osvetleniu, nad zrkadlom bude užitočné originálne, ale jednoduché nástenné svietidlo.

 

 

 

 

 

Veľká kúpeľňa ponúka veľké možnosti. Ak to umožňuje iba priestor, stojí za to nainštalovať samostatne stojacu vaňu. Moderné modely majú jednoduché, dokonale vyvážené formy. Akékoľvek ozdoby, štylizované akcenty neprichádzajú do úvahy. Vedľa vane by mal byť umiestnený jednoduchý minimalistický stojan na uteráky a stolík na kozmetiku. Namiesto typického kúpeľňového nábytku je však lepšie siahnuť po dizajnovej taburetke, ktorá bude pre túto rolu ako stvorená. Pretože sa zameriavame na moderný štýl, stojí za to predstaviť moderné riešenia, napríklad LED zrkadlo. Je zárukou dokonalého osvetlenia počas každodenného používania  WC. Veľká kúpeľňa ponúka veľa priestoru navyše, ktorý sa oplatí využiť na uskladnenie. Jednoduchá komoda so svetlými čelami sa stane miestom pre uteráky, toaletné potreby a ďalšie.

 

 

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi